Twój koszyk 
0
produktów
0,00 

BoboLider kieszonka ECOwzorki z wkładem z bambusa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Kieszonka ECOwzorki BoboLider z wkładem z bambusa


Kieszonka BoboLider wykonana jest z nieprzemakalnej warstwy PUL w różnorodnych wzorach, a wewnętrzna warstwa z mikropolaru, który przepuszcza wilgoć do wnętrza kieszonki, sam pozostając suchy. Dzięki takiemu rozwiązaniu dziecko nie czuje wilgoci, a po niewielkim zmoczeniu można kieszonkę użyć ponownie wymieniając sam wkład.

BoboLider kieszonka ECOwzorki z wkładem z bambusa

Więcej widoków

Szczegóły

 

Wszystkie pieluszki i wkłady BoboLider posiadają wymagane międzynarodowe certyfikaty SGS. Pieluszki ECO BOBOLIDER posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka z Warszawy (nr OP-4687, która jest ważna do 15.03.2018 roku)

Pieluszki BoboLider są uniwersalne i nadają się już od 3kg do 15kg. Oczywiście w zależności od budowy ciała mogą już być stosowane wcześniej jak i także mogą służyć na dłużej. Ogólnie rzecz biorąc pieluszki są przeznaczone na cały okres pieluchowania – od narodzin do nocniczka.

Dzięki unikalnemu systemowi napów i wszytych gumek możemy dopasowywać pieluszkę do rozmiarów dziecka.

BoboLider stosuje pojedynczy rząd napów, tak aby nie ograniczać swobody ruchów dziecka i ułatwić rodzicom zapięcie pieluchy. Obwód w pasie jest regulowany od 32cm do 55cm.

 

Regulacja rozmiaru za pomocą nap - dla dzieci od urodzenia (3kg) do końca okresu pieluchowania (15 kg):

 


Pieluszki-kieszonki BoboLider pierzemy w temperturze nie większej niż 35 stopni C, natomiast wkłady w przedziale 30-90 stopni. My zalecamy 60 stopni C. Dodatkowo warto pieluszki i wkłady w celu odkażenia skropić olejkiem z drzewa herbacianego lub lawendowym.

Nie prasujemy! Po wyschnięciu można od razu używać.

Należy zwrócić uwagę iż wkłady schną dość długo, nawet ponad 10 godz. Same pieluszki już połowę krócej. Suszyć jedne i drugie należy w stanie rozwieszonym i nie na grzejnikach (w szczególności pieluszki).

Pieluszki BoboLider są wykonane z materiałów najlepszej jakości:

- wewnątrz przyjemny, mięciutki i „nieparzący” mikropolarek pozostawiający skórę dziecka zawsze suchą, na tyle delikatny by można było stosować go nawet w upalne lato

- nieprzepuszczający wilgoci, ale oddychający zewnętrzny materiał PUL, zabezpieczający ubranko przed przeciekaniem

- wkłady – 3-warstwowe, mięsiste, duże, bardzo chłonne, wykonane z bambusa.

W komplecie: pieluszka-kieszonka i jeden wkład z bambusa.


Jeśli chcesz dokupić więcej wkładów do swojej kieszonki kliknij tutaj.

 

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.